Naše komplexní služby

spolehlivé dosažení Vašich cílů

Autodoprava

Mezinárodní nákladní doprava je stěžejní činností naší společnosti, je zaměřena především na přepravu celo-vozových zásilek po území celé západní a střední Evropy. Naší specializací je zajišťování přepravy do Velké Británie, Německa, zemí Beneluxu, Dánska, Itálie, Maďarska . Vlastní vozový park je tvořen 45-ti návěsovými a přívěsovými soupravami nákladového prostoru od 4,5cbm do 120cbm a nosností od 1t do 25t . Součástí našeho vozového parku jsou dvoupodlažní plachtové návěsy a velko-objemové nízko-tonážní soupravy. Vozový park je na velmi vysoké úrovni, je neustále obnovován a modernizován, splňuje náročné ekologické a bezpečnostní předpisy evropských zemí v oblasti mezinárodních přepravy.

Veškeré přepravy provádějí profesionální řidiči s mnohaletou praxí, kteří jsou neustále proškolováni. Každý řidič je povinně 24 hodin denně v kontaktu (mobilním telefonem) se zkušeným týmem dispečerů, proto je možné dynamicky reagovat na různé změny či podněty zákazníka. Téměř všechna vozidla jsou vybavena satelitním sledovacím systém. Dále provádíme osobní dopravu a expresní kusové zásilky osobními vozy Audi A8, Škoda Superb, Škoda Octavia Scout, Ford Tranzit, do všech států střední a západní Evropy.Všechny zásilky (zboží) jsou pojištěny pro případ odcizení, poškození nebo zničení. Pojistná částka je sjednána pro území Evropy do výše 10 mil. Kč (350tis Euro) za každou zásilku. Doprava zboží je prováděna metodou „Just in time“ s optimalizací trasy přepravy s ohledem na jeho povahu.

Skladové služby

Přímé i nepřímé zastoupení klientů v celním řízení

vyhotovení a vyřízení osvědčení o původu EUR.1 vystavíme tranzitní doklady v systému NCTS

poradenská činnost k celním předpisům EU a v otázkách

Velké skladové prostory

skladovací plocha cca 7200 m2

sklady jsou kryté, zabezpečené 24 hodin denně, distribuce z celního i běžného skladu až ke konečnému příjemci

Servis motorových vozidel

Opravy nákladních automobilů

Servis motorových vozidel je zajišťován pomocí moderních přístrojů a zařízení. Hlavní zaměření se týká oprav nákladních automobilů a jejich příslušenství.

Ostatní servisní činnosti

Servis autobusů, oprava elektroinstalací a klimatizací, oprava nezávislých topení, klempířské a karosářské práce.

Autobusová doprava

Ta obstarává pomocí sedmi moderních autobusů značek Karosa a SOR vnitrostátní linkovou dopravu. Typově se používané autobusy řadí do dvou kategorií: meziměstské a zájezdové.